Wisconsin Dartball
State 9-Player 2021
Statistics
Select Team:

Game Type: League

SW-Sandwiches/Diaper | DPC-Double Plays Counted | OFF-Off Boards | GWR-Game Winning RBIs | WO-WalkOffs

Player Info Details Singles Triples
Player Name Team Name Avg H AB R RBI Avg H AB Avg H AB
Jim Rossi Sunnyside Hangovers .000 0 4 0 0 .000 0 3 .000 0 1
Amber Caylor Lou's Crew .000 0 19 0 0 .000 0 17 .000 0 2
Jean Sebo LR Trophy .000 0 11 0 0 .000 0 3 .000 0 7
Lou Knitter Corky's Girls .000 0 7 0 0 .000 0 3 .000 0 4
Karen The Keg/Jandas .000 0 8 0 0 .000 0 7 .000 0 1
Autoout The Keg/Jandas .000 0 8 0 0 .000 0 7 .000 0 1
Amanda Toma Randy's Candies .000 0 17 0 0 .000 0 14 .000 0 3
Andie Miller Randy's Candies .000 0 18 0 0 .000 0 12 .000 0 6
Kenton Hipke The Office .000 0 11 0 0 .000 0 10 .000 0 1
Jeff Lookadoo Corky's Lite .000 0 20 0 0 .000 0 17 .000 0 3
Mark Johnson Reedsburg Hurlers .000 0 16 0 0 .000 0 11 .000 0 5
Sharon Garbie Milwaukee Hitters .000 0 15 0 0 .000 0 12 .000 0 3
Ronn Godfrey Play by Play .000 0 13 0 0 .000 0 12 .000 0 1
Russ Horneck Racer's Hall .000 0 2 0 0 .000 0 1 .000 0 1
Michael Schroeder Outback 2 .000 0 4 0 0 .000 0 3 .000 0 1
Ryan Stuebs Outback 2 .000 0 8 0 0 .000 0 7 .000 0 1
Kyle Thompson Outback 2 .000 0 3 0 0 .000 0 3 .000 0 0
Michelle Natzke Eddies Ladies .000 0 12 0 0 .000 0 12 .000 0 0
Kim Dobbins Corky's Girls .000 0 16 0 0 .000 0 11 .000 0 5
Earl Zubke Lemke Motorsports 1 .000 0 3 0 0 .000 0 2 .000 0 1
Roger Draeger Lemke Motorsports 2 .000 0 6 0 0 .000 0 5 .000 0 1
John Parma Hallman Lindsay Paints .000 0 4 0 0 .000 0 3 .000 0 1
Milissa Mueller Bull Pen II .000 0 7 0 0 .000 0 4 .000 0 3
Lee Verg Blue 52 .000 0 16 0 0 .000 0 15 .000 0 1
Neal Lowrance Fecs One .034 1 29 1 0 .038 1 26 .000 0 3
Missy Edwin Corky's Girls .043 1 23 0 0 .050 1 20 .000 0 3
Dustin Skibo Anew Lawn of Green Bay .045 1 22 1 0 .000 0 17 .000 0 2
Kadi Tussler Mariah's Mrz .045 1 22 1 0 .067 1 15 .000 0 7
Jan St. Louis Randy's Candies .050 1 20 0 1 .000 0 9 .091 1 11
Alona Boots Wally's Girls .050 2 40 1 1 .031 1 32 .000 0 6
Ken Hubner Blue 52 .056 1 18 0 0 .067 1 15 .000 0 3
Andy Pfister Blue 52 .059 1 17 0 1 .111 1 9 .000 0 8
Craig Kottke Landmark #3 .059 1 17 0 1 .000 0 14 .333 1 3
Jim Lemke Lemke Motorsports 2 .059 1 17 1 0 .111 1 9 .000 0 8
Josh Albrecht Wally's Boys .063 1 16 0 1 .100 1 10 .000 0 6
Marke Lemke Hotter in Potter .063 1 16 1 1 .000 0 11 .200 1 5
Thorin Ritter Armed and Hammered .063 1 16 0 0 .063 1 16 .000 0 0
Lori Davidson Why Not .063 1 16 0 0 .000 0 6 .111 1 9
Rob Charlton Why Not .067 1 15 0 0 .000 0 8 .000 0 3
Chris Edwards Randy's Candies .067 1 15 1 0 .111 1 9 .000 0 6
Sue Clark Corky's Girls .067 1 15 1 0 .077 1 13 .000 0 2
Joel Dregney Rudy's Diesel .067 1 15 1 0 .071 1 14 .000 0 1
Hailey Kamke Bull Pen 1 .069 2 29 1 1 .083 2 24 .000 0 5
Lauren Vinopal ATS .070 3 43 0 1 .107 3 28 .000 0 15
Julie Judnic Landmark Ladies .071 1 14 0 0 .083 1 12 .000 0 2
Shawn Swanson Outback 2 .071 1 14 1 1 .000 0 11 .333 1 3
Ryan Paulik Sunnyside Hangovers .071 1 14 0 1 .000 0 13 1.000 1 1
Jesse Janssen The Bar Holmgren Way .071 1 14 0 0 .111 1 9 .000 0 5
Cassie Muench Wally's Girls .073 3 41 1 1 .032 1 31 .143 1 7
Jessica Beaudoin Anew Lawn of Green Bay .074 2 27 0 1 .143 2 14 .000 0 13
Larry Engen Rudy's Diesel .074 2 27 2 0 .091 2 22 .000 0 5
Casey Ceranski Eddies Ladies .077 1 13 1 0 .077 1 13 .000 0 0
Scott Kessler Club Benes I .077 2 26 1 1 .053 1 19 .143 1 7
Sara Jeanquart Bull Pen II .080 2 25 1 1 .000 0 11 .143 2 14
Donna Heisdorf LR Trophy .081 3 37 2 1 .088 3 34 .000 0 3
Niki Punke Eddies Ladies .083 1 12 0 0 .091 1 11 .000 0 1
Stacy Roesler Eddies Ladies .083 1 12 0 1 .083 1 12 .000 0 0
Randy Smith Golden Lion .091 1 11 1 0 .125 1 8 .000 0 3
Denny Musil V&M Bar .091 1 11 0 0 .111 1 9 .000 0 2
Dan Sauceda Coin's Sports Bar .091 1 11 0 1 .091 1 11 .000 0 0
Kaylee Annable Mariah's Mrz .095 2 21 0 0 .111 2 18 .000 0 3
Ashley Whitford Bull Pen II .095 2 21 0 0 .091 1 11 .100 1 10
Ryan Schemm Fecs One .095 2 21 1 0 .095 2 21 .000 0 0
Pete Zarnoth Reedsville Sportsmen .097 3 31 3 1 .083 2 24 .143 1 7
Randy Mikle Anew Lawn of Green Bay .100 1 10 0 0 .000 0 2 .125 1 8
Amanda Schinke WIVA .100 2 20 0 0 .056 1 18 .000 0 1
Felicia Cerminara Mariah's Mrz .100 2 20 0 1 .077 1 13 .143 1 7
Derek Nitecki Armed and Hammered .100 2 20 1 0 .105 2 19 .000 0 1
Jeff Ferdon DJ's Oconto Lanes .103 3 29 1 1 .100 2 20 .111 1 9
Bill Whitcomb WIVA .105 2 19 1 1 .154 2 13 .000 0 6
Mike Raab The Corners .105 2 19 2 1 .100 1 10 .000 0 8
Kathy Spindler LR Trophy .106 5 47 3 2 .143 5 35 .000 0 12
Eric Rytilahti Anew Lawn of Green Bay .107 3 28 2 1 .000 0 10 .167 3 18
Corrie Ferdon Corky's Girls .111 1 9 0 0 .167 1 6 .000 0 3
Gary Smurawa The Bar Holmgren Way .111 1 9 0 0 .167 1 6 .000 0 3
Pete Christoplis Armed and Hammered .111 2 18 0 1 .133 2 15 .000 0 3
Breanne Polacek Zondlo's BABS .115 3 26 1 0 .063 1 16 .200 2 10
Andrea Topper Wally's Girls .116 5 43 0 2 .080 2 25 .118 2 17
Megan Graetz Wally's Girls .116 5 43 3 1 .034 1 29 .111 1 9
Jason Kemerly Why Not .118 2 17 1 1 .083 1 12 .200 1 5
Evan Hoffman Fecs One .118 2 17 0 0 .133 2 15 .000 0 2
Nick Poepping Rossi Welding .120 3 25 1 1 .150 3 20 .000 0 5
Allie Bringsosen Mariah's Mrz .125 2 16 0 1 .143 1 7 .111 1 9
Adam Giese Anew Lawn of Green Bay .125 3 24 2 0 .125 3 24 .000 0 0
Randy Marquardt Milwaukee Hitters .125 1 8 0 2 .000 0 1 .143 1 7
Anne Cavill Corky's Girls .125 3 24 0 0 .167 3 18 .000 0 6
Paul Osianney Golden Lion .125 1 8 0 0 .200 1 5 .000 0 3
Ron Janowski The Keg/Jandas .125 1 8 1 1 .000 0 6 .500 1 2
Brian Calabrese Armed and Hammered .125 2 16 0 1 .125 2 16 .000 0 0
Tina Balz Landmark #3 .125 2 16 1 0 .125 2 16 .000 0 0
Terri Topper Wally's Girls .128 6 47 4 2 .071 2 28 .118 2 17
Shem Williamson The Office .128 6 47 3 2 .125 4 32 .133 2 15
Todd Muench Ripleys Bar .130 3 23 1 1 .143 2 14 .111 1 9
Rob Christian Ox & Cats .130 3 23 1 2 .167 2 12 .091 1 11
Kaylin Kolstad Bull Pen II .130 3 23 1 0 .111 2 18 .000 0 4
Morgan Gerend Bull Pen II .133 2 15 1 1 .000 0 0 .071 1 14
Todd Frahm Landmark #3 .133 2 15 1 2 .000 0 11 .333 1 3
Yvonne Witczak Randy's Candies .133 2 15 1 0 .133 2 15 .000 0 0
Ryan Reuter Reedsburg Hurlers .133 2 15 2 0 .143 2 14 .000 0 1
Linda Wiese Wally's Girls .133 6 45 3 4 .071 2 28 .188 3 16
Courtney Sacotte Bull Pen 1 .133 4 30 0 2 .095 2 21 .222 2 9
Dennis Cleland Play by Play .133 2 15 0 0 .250 2 8 .000 0 7
Joe Parado DB Chivers .136 3 22 2 0 .158 3 19 .000 0 3
Tonga Debrouy Bull Pen II .136 3 22 0 2 .154 2 13 .111 1 9
Nikki Hall Landmark Ladies .138 4 29 2 1 .083 2 24 .000 0 3
Josh Eckstein Brick Lot .138 4 29 0 0 .136 3 22 .000 0 6
Kurt Kunz V&M Bar .143 2 14 1 1 .083 1 12 .500 1 2
Scott Obry Outback 2 .143 2 14 1 2 .091 1 11 .333 1 3
Leon Strei Eddies Bar and Grill .143 8 56 3 1 .179 7 39 .059 1 17
Jason Lensmire Outback 2 .143 2 14 2 0 .182 2 11 .000 0 3
Matt Melosh Sheridan Lanes .143 2 14 2 1 .077 1 13 1.000 1 1
Norm Melosh Sheridan Lanes .143 2 14 0 0 .167 2 12 .000 0 2
Dylen Saxby The Keg/Jandas .150 3 20 2 1 .111 2 18 .500 1 2
Alicia Walters Lou's Crew .150 3 20 2 1 .105 2 19 1.000 1 1
Ken Walsh Reedsville Sportsmen .154 2 13 2 1 .091 1 11 .500 1 2
Randy Mikle Anew Lawn of Green Bay .154 2 13 1 0 .000 0 7 .333 2 6
Ron Hill Win Lakers .154 2 13 0 0 .222 2 9 .000 0 4
Andrea Buksa Zondlo's BABS .154 4 26 1 1 .200 4 20 .000 0 6
Alex Bloch Eddies Bar and Grill .154 8 52 2 3 .167 5 30 .136 3 22
Matt Christian Ryan's Auto Care .154 2 13 1 0 .182 2 11 .000 0 2
Brian Moore Play by Play .154 2 13 0 0 .200 2 10 .000 0 3
Paul Hetzel Golden Lion .154 2 13 2 1 .111 1 9 .250 1 4
Tanner Engen Rudy's Diesel .154 4 26 2 0 .182 4 22 .000 0 4
Kurt Huber Three Titters .158 3 19 1 1 .231 3 13 .000 0 6
Kim Thiel Why Not .158 3 19 2 1 .188 3 16 .000 0 0
Gabe Garcia Coin's Sports Bar .159 7 44 5 2 .147 5 34 .111 1 9
Heather Demmith Corky's Girls .160 4 25 1 1 .150 3 20 .200 1 5
Josh Bower Fecs One .160 4 25 1 3 .056 1 18 .429 3 7
Jake Wittman Hotter in Potter .160 4 25 3 1 .211 4 19 .000 0 6
Alex Vasquez Coin's Sports Bar .167 2 12 1 0 .222 2 9 .000 0 3
Dennis Riemer The Corners .167 1 6 0 1 .000 0 4 .500 1 2
Mark Miller V&M Bar .167 2 12 1 1 .000 0 10 1.000 2 2
Gary Kapal The Corners .167 4 24 1 0 .211 4 19 .000 0 5
Dirk Schoarman Armed and Hammered .167 3 18 1 0 .188 3 16 .000 0 2
Dave Gleiter Armed and Hammered .167 3 18 0 3 .000 0 12 .500 3 6
Jim Smith Wally's Boys .167 3 18 2 1 .154 2 13 .200 1 5
Cody Stencil Wally's Boys .167 2 12 1 1 .167 1 6 .167 1 6
Cara Rudolph Eddies Ladies .167 2 12 0 0 .167 2 12 .000 0 0
Austin Paplaham Outback Tavern .167 5 30 4 2 .130 3 23 .286 2 7
Jon Frank Sunnyside Hangovers .167 3 18 1 0 .167 3 18 .000 0 0
Kirsten Berger Mariah's Mrz .167 4 24 1 1 .214 3 14 .100 1 10
Stephanie Demmith Lou's Crew .167 3 18 0 1 .118 2 17 1.000 1 1
Bobby Walters Corky's Lite .167 1 6 1 0 .167 1 6 .000 0 0
Dan Heisdorf A&W Iron & Metal .172 5 29 4 3 .158 3 19 .200 2 10
Katie Cegelski Anew Lawn of Green Bay .172 5 29 0 3 .125 3 24 .400 2 5
Shawn Henderson Brick Lot .172 5 29 0 2 .200 5 25 .000 0 4
Jackie Burtard LR Trophy .174 8 46 4 2 .194 7 36 .100 1 10
Darren DeMarb Chasers Bar and Grill .175 7 40 2 1 .194 7 36 .000 0 4
Brian Daun Racer's Hall .176 3 17 1 2 .182 2 11 .167 1 6
Ed Orlikowski Jr. Play by Play .176 3 17 1 0 .176 3 17 .000 0 0
Ryan Chervenka Outback 2 .176 3 17 0 1 .154 2 13 .250 1 4
Steve Stienmetz Reedsburg Hurlers .176 3 17 1 1 .200 3 15 .000 0 2
Andy Huth Milwaukee Hitters .176 3 17 0 0 .200 3 15 .000 0 2
Keith Cheers .176 3 17 2 2 .188 3 16 .000 0 1
Esdon Lemke Lemke Motorsports 2 .176 3 17 0 0 .188 3 16 .000 0 1
Jeff Balz Landmark #3 .176 3 17 2 1 .133 2 15 .500 1 2
Al Pencak Sheridan Lanes .176 3 17 2 0 .188 3 16 .000 0 1
Tony Fasulo Replay Sports Bar .179 7 39 5 1 .259 7 27 .000 0 12
Marah Bartelt Landmark Ladies .179 7 39 1 4 .125 3 24 .267 4 15
Cheryl Schreiner Landmark Ladies .182 6 33 2 3 .136 3 22 .273 3 11
Steve Mathis Pete & Sons .182 2 11 1 0 .286 2 7 .000 0 4
Jeff Crooks The Bar Holmgren Way .182 2 11 0 0 .250 2 8 .000 0 3
Tom Woltring The Corners .182 4 22 3 0 .267 4 15 .000 0 7
Diane Schneider LR Trophy .184 9 49 2 2 .206 7 34 .133 2 15
Jason Gadzinski Hallman Lindsay Paints .185 5 27 2 1 .227 5 22 .000 0 5
Mike Schmidt DJ's Oconto Lanes .185 5 27 2 1 .211 4 19 .125 1 8
Emily Walters Lou's Crew .188 3 16 2 1 .133 2 15 1.000 1 1
Jeff Kuehne Zondlo's Bar LLC .188 9 48 6 5 .114 5 44 1.000 4 4
Charlie Meyer Reedsburg Hurlers .188 3 16 0 1 .273 3 11 .000 0 5
Jake Jerovetz Outback 2 .188 3 16 1 1 .200 3 15 .000 0 1
Ron weideman Play by Play .188 3 16 1 1 .143 2 14 .500 1 2
Lulann Strei Eddies Ladies .188 3 16 0 0 .188 3 16 .000 0 0
Jamie Bielke Eddies Ladies .188 3 16 0 0 .188 3 16 .000 0 0
Jodi Bloch Eddies Ladies .188 3 16 0 1 .133 2 15 1.000 1 1
Kris Baneck Eddies Ladies .188 3 16 1 0 .188 3 16 .000 0 0
Chris Oschner Slippery Rail .190 4 21 3 1 .167 3 18 .333 1 3
Jeremiah Danforth WIVA .190 4 21 0 0 .267 4 15 .000 0 6
Derek Lavicka Landmark #1 .190 4 21 2 1 .250 3 12 .111 1 9
Tucker Diethelm Landmark 4 .190 4 21 3 4 .167 2 12 .222 2 9
Stephanie Mora DB Chivers .190 4 21 1 1 .211 4 19 .000 0 2
Lisa Gruszynski Lou's Crew .190 4 21 1 0 .190 4 21 .000 0 0
Butch King WIVA .190 4 21 0 3 .222 2 9 .167 2 12
Shannon Wood Fecs One .190 4 21 1 0 .190 4 21 .000 0 0
Ryan Schulz Slippery Rail .190 4 21 1 1 .214 3 14 .143 1 7
Lori Frechette-Yomne Club Benes I .192 5 26 1 1 .190 4 21 .200 1 5
Katie Miller Bull Pen 1 .192 5 26 2 3 .111 2 18 .375 3 8
Holly Pigeon Bull Pen 1 .192 5 26 3 1 .182 4 22 .250 1 4
Karen Dzurick The Office .193 11 57 3 3 .200 9 45 .167 2 12
Ray Fortmann Lemke Motorsports 2 .200 1 5 1 1 .000 0 2 .333 1 3
John Dzurick The Office .200 12 60 4 6 .205 9 44 .188 3 16
Brennen Gabriel Corky's Lite .200 4 20 2 1 .211 4 19 .000 0 1
Ryan Dunkel M&R Station .200 5 25 3 3 .095 2 21 .750 3 4
Keith Ammala M&R Station .200 4 20 3 2 .200 4 20 .000 0 0
Corey Hartzheim DJ's Goal Post .200 4 20 0 0 .250 4 16 .000 0 4
Dan Punke The Hall Bar & Bowl .200 4 20 2 4 .118 2 17 .667 2 3
Brian Fuchs Bartelt Bus Service .200 6 30 4 3 .208 5 24 .167 1 6
Scott Rehmann Chasers Bar and Grill .200 8 40 4 4 .129 4 31 .375 3 8
Dave Schaeda Hallman Lindsay Paints .200 4 20 3 1 .222 4 18 .000 0 2
Shawn Lamers Hotter in Potter .200 3 15 2 1 .200 2 10 .200 1 5
Brent Levash Hotter in Potter .200 4 20 1 1 .143 2 14 .400 2 5
Jill Bertrand Bull Pen II .200 5 25 1 0 .208 5 24 .000 0 1
John Behrendt Porterfield Trophy .204 10 49 6 4 .175 7 40 .333 3 9
Mark Polster Chasers Bar and Grill .205 8 39 5 1 .235 8 34 .000 0 5
Adam Wismer Anew Lawn of Green Bay .207 6 29 2 2 .222 4 18 .182 2 11
Bruce Frank Slippery Rail .207 6 29 4 0 .261 6 23 .000 0 6
Steve Petri The Bar Oshkosh .208 11 53 6 6 .211 8 38 .200 3 15
Jamie Serratta Hallman Lindsay Paints .208 5 24 2 5 .150 3 20 .500 2 4
Mikey Griffey Hotter in Potter .208 5 24 1 2 .176 3 17 .286 2 7
Danielle Wathke Wally's Girls .208 10 48 2 3 .233 7 30 .118 2 17
Phil Steinke Landmark II .208 5 24 2 3 .158 3 19 .400 2 5
Austin Hartnell DB Chivers .211 4 19 0 2 .235 4 17 .000 0 2
Steve Miller Why Not .211 4 19 3 0 .000 0 6 .364 4 11
Jim Zaborwoski Milwaukee Hitters .211 4 19 1 0 .211 4 19 .000 0 0
Derek Cheers .211 4 19 2 0 .222 4 18 .000 0 1
Mike P Warren Golden Lion .211 4 19 0 1 .214 3 14 .200 1 5
Paul Dura Corky's .213 10 47 6 2 .237 9 38 .111 1 9
Andy Anderson Jerseys .214 6 28 2 5 .286 4 14 .143 2 14
Brian Fiedler Slippery Rail .214 6 28 0 5 .077 1 13 .333 5 15
John Kay Brick Lot .214 6 28 2 0 .240 6 25 .000 0 3
Nick Kubiszewski Jerseys .214 6 28 4 4 .150 3 20 .375 3 8
Jeff Tilot Claws and Paws .214 3 14 2 1 .200 2 10 .250 1 4
Nick Saxby The Keg/Jandas .214 6 28 2 1 .231 6 26 .000 0 2
Ben Paplaham Outback Tavern .214 3 14 0 3 .111 1 9 .250 1 4
Ron Westphal Nehring Drywall .214 3 14 1 1 .182 2 11 .333 1 3
Ron Wiess Nehring Drywall .214 3 14 2 2 .111 1 9 .400 2 5
Randy Bevilacqua Win Lakers .214 3 14 1 2 .222 2 9 .200 1 5
Ken Koester Tammy's Dopp's .214 6 28 5 2 .263 5 19 .111 1 9
Sandi Yanko Landmark Ladies .214 9 42 5 3 .235 8 34 .125 1 8
Alex Dasquez Coin's Sports Bar .216 8 37 5 0 .242 8 33 .000 0 4
Justin Landwehr Landmark #1 .217 5 23 1 4 .333 3 9 .143 2 14
Debbie Johnson Mariah's Mrz .217 5 23 1 3 .214 3 14 .222 2 9
Matt Ellenbecker The Hall Bar & Bowl .217 5 23 3 1 .200 4 20 .333 1 3
Alex Vance DJ's Goal Post .217 5 23 3 2 .308 4 13 .100 1 10
Nick Segerstrom Rudy's Diesel .217 5 23 1 3 .150 3 20 .667 2 3
Abe L Coin's Sports Bar .220 9 41 6 9 .045 1 22 .421 8 19
Rich Bolye Fecs One .222 6 27 5 3 .167 4 24 .667 2 3
Tom Frischmann Landmark II .222 6 27 2 3 .261 6 23 .000 0 4
Ben Vandenberge Corky's Lite .222 4 18 2 2 .188 3 16 .500 1 2
Mark Sheldon DB Chivers .222 4 18 2 0 .286 4 14 .000 0 4
Glenn Johnson Fec's Two .222 12 54 7 3 .233 10 43 .182 2 11
Joey Molus Golden Lion .222 4 18 2 0 .235 4 17 .000 0 1
Mark Tisdale Club Benes I .226 7 31 5 1 .250 6 24 .143 1 7
Tom Berrens Reedsville Sportsmen .226 7 31 3 4 .182 4 22 .333 3 9
Jake Johnston Porterfield Trophy .226 12 53 6 6 .231 9 39 .214 3 14
Connor Shmid DJ's Goal Post .227 5 22 1 4 .200 3 15 .286 2 7
Lucas Diers The Hall Bar & Bowl .227 5 22 1 1 .250 5 20 .000 0 2
Gregg Lugo M&R Station .227 5 22 0 2 .200 4 20 .500 1 2
Jon Ruh Hotter in Potter .227 5 22 1 1 .235 4 17 .200 1 5
Ray Morvic Fec's Two .228 13 57 9 7 .222 10 45 .250 3 12
Rick Clark Dallaire Realty .229 8 35 4 4 .267 8 30 .000 0 5
Josh Dorner Claws and Paws .231 3 13 1 3 .250 3 12 .000 0 1
Scott Rhode V&M Bar .231 3 13 2 1 .182 2 11 .500 1 2
Tyson Sommer Landmark #3 .231 3 13 1 2 .167 2 12 1.000 1 1
Rich Rivard Play by Play .231 3 13 0 0 .222 2 9 .000 0 3
Meranda Peterson Corky's Girls .231 6 26 0 1 .385 5 13 .077 1 13
Steve Petznick Nehring Drywall .231 3 13 0 1 .200 2 10 .333 1 3
Al Casper Cheers .231 3 13 2 1 .182 2 11 .500 1 2
Shane Sauls Rossi Welding .231 6 26 1 1 .200 5 25 1.000 1 1
Ray Judnic Zondlo's Bar LLC .231 12 52 3 6 .214 9 42 .300 3 10
Mike St. Martin Coin's Sports Bar .232 13 56 2 7 .250 11 44 .167 2 12
Pam Lugo Zondlo's BABS .233 7 30 4 3 .316 6 19 .091 1 11
Amadeo Landa DB Chivers .235 4 17 1 2 .000 0 11 .667 4 6
Cody Gentz Ryan's Auto Care .235 4 17 3 2 .429 3 7 .100 1 10
Greg Pedersen Golden Lion .235 4 17 0 2 .250 3 12 .250 1 4
Brian Weideman Play by Play .235 4 17 1 0 .250 4 16 .000 0 1
Dale Bergman Landmark #3 .235 4 17 1 2 .200 3 15 .500 1 2
Travis Verg Blue 52 .235 4 17 1 0 .308 4 13 .000 0 4
Jake Koffarnus Hotter in Potter .235 4 17 1 2 .000 0 5 .273 3 11
Elyse Schmitting Hotter in Potter .238 5 21 3 3 .200 3 15 .333 2 6
Matt Zittlow Dallaire Realty .238 10 42 6 6 .207 6 29 .308 4 13
Al Natzke Landmark #1 .238 5 21 3 3 .364 4 11 .100 1 10
Rhonda Bromund Corky's Girls .238 5 21 0 0 .250 5 20 .000 0 1
Lee Smith WIVA .238 5 21 2 2 .250 4 16 .200 1 5
Jena O'Flanagan Landmark Ladies .238 10 42 2 4 .179 5 28 .357 5 14
Chase Beilke Eddies Bar and Grill .239 11 46 7 3 .067 1 15 .323 10 31
Gavin The Keg/Jandas .240 6 25 3 4 .150 3 20 .600 3 5
Ryan Varner Zondlo's Bar LLC .240 12 50 3 4 .233 10 43 .286 2 7
Dan Birch Club Benes I .241 7 29 3 2 .292 7 24 .000 0 5
Abbie Lavin Landmark Ladies .241 7 29 2 4 .176 3 17 .333 4 12
Ariel Sandoral Bull Pen 1 .241 7 29 0 2 .200 5 25 .500 2 4
Mike Weiss Jump Around .242 8 33 5 1 .333 8 24 .000 0 9
Bill Carpola ATS .244 10 41 6 2 .286 8 28 .154 2 13
Kevin Moldenhauer Duthie Construction .244 11 45 3 5 .290 9 31 .143 2 14
Jason Aldrich Coin's Sports Bar .245 12 49 4 5 .244 10 41 .250 2 8
Wayne Gieseke Buckhorn Bar and Grill .246 16 65 4 10 .213 10 47 .333 6 18
Mike Marohl The Hall Bar & Bowl .250 5 20 3 1 .263 5 19 .000 0 1
Caleb Prasser Antonioni Well .250 6 24 1 1 .333 6 18 .000 0 6
Kris Sampson Sunnyside Hangovers .250 4 16 1 2 .214 3 14 .500 1 2
JJ Tuma Jerseys .250 7 28 6 1 .250 6 24 .250 1 4
Justin Biever Golden Lion .250 3 12 0 1 .333 3 9 .000 0 3
Chris Blush Brick Lot .250 7 28 2 1 .250 6 24 .250 1 4
Martha Schaller Why Not .250 4 16 2 3 .200 1 5 .273 3 11
Dane Slakes DJ's Goal Post .250 5 20 3 2 .250 4 16 .250 1 4
Bob Garbie Milwaukee Hitters .250 2 8 0 0 .000 0 6 1.000 2 2
Craig Boyd Landmark 4 .250 6 24 4 6 .211 4 19 .400 2 5
Brad Schwittay Corky's Lite .250 5 20 4 1 .222 4 18 .500 1 2
Tara Polzin Lou's Crew .250 5 20 2 3 .118 2 17 1.000 3 3
Bethany Gabriel Lou's Crew .250 4 16 0 1 .200 3 15 1.000 1 1
Ally Mariah's Mrz .250 2 8 2 1 .400 2 5 .000 0 3
Angie Artuso Randy's Candies .250 5 20 0 1 .417 5 12 .000 0 8
Phil Lemke Lemke Motorsports 2 .250 1 4 0 1 .000 0 1 .333 1 3
Elizabeth Trahan Armed and Hammered .250 4 16 1 1 .214 3 14 .500 1 2
Jeff Schettle The Bar Oshkosh .250 16 64 11 6 .289 11 38 .192 5 26
Butch Bangart Landmark #3 .250 2 8 0 1 .143 1 7 1.000 1 1
Kori Sperber Bull Pen II .250 6 24 1 2 .286 6 21 .000 0 3
Brandi Jo Charles Bull Pen II .250 6 24 1 1 .238 5 21 .333 1 3
Cory Haug Rudy's Diesel .250 7 28 2 4 .250 5 20 .250 2 8
Jeff Burow Ox & Cats .250 5 20 2 3 .154 2 13 .429 3 7
Emma Schmitting Hotter in Potter .250 6 24 1 1 .235 4 17 .200 1 5
Jacob Borman Zondlo's Bar LLC .255 13 51 9 7 .125 5 40 .727 8 11
Paul Basche Replay Sports Bar .256 10 39 4 7 .318 7 22 .176 3 17
Gene Albrecht T2 Lawncare .257 9 35 7 6 .227 5 22 .250 3 12
Jeff Koplitz The Bar Oshkosh .259 15 58 8 12 .229 8 35 .304 7 23
TJ Polzin DJ's Oconto Lanes .259 7 27 3 4 .231 3 13 .286 4 14
Heather Kipp Bull Pen 1 .259 7 27 2 0 .292 7 24 .000 0 3
Virginia Tetzlaff Club Benes I .259 7 27 1 4 .250 5 20 .286 2 7
Jim Lavicka Landmark II .259 7 27 2 3 .211 4 19 .286 2 7
Lynne Harder Eddies Bar and Grill .260 13 50 6 5 .273 9 33 .188 3 16
Eric Swain Ryan's Auto Care .261 6 23 4 3 .417 5 12 .091 1 11
Justin Woloszyk DJ's Goal Post .261 6 23 4 1 .300 6 20 .000 0 3
Aaron Lacrosse The Bar Holmgren Way .261 6 23 2 1 .300 6 20 .000 0 3
Jeff Moldenhauer Duthie Construction .261 6 23 4 4 .286 4 14 .222 2 9
Earl Vorpayel IV Replay Sports Bar .262 11 42 7 6 .318 7 22 .200 4 20
Ray Elm WIVA .263 5 19 1 1 .250 4 16 .333 1 3
Devin Auer Win Lakers .263 5 19 2 3 .385 5 13 .000 0 6
Dallas Topper Wally's Boys .263 5 19 2 4 .167 2 12 .429 3 7
Dan Payne Armed and Hammered .263 5 19 4 1 .235 4 17 .500 1 2
Dave Vandewalle DJ's Oconto Lanes .263 5 19 2 4 .083 1 12 .571 4 7
Nathan Conhartoski ATS .264 14 53 2 6 .250 5 20 .273 9 33
Mike Muller ATS .265 13 49 7 6 .167 5 30 .421 8 19
Mike Heileman Richy's .267 16 60 8 8 .184 9 49 .636 7 11
John Blaszke Play by Play .267 4 15 2 1 .250 3 12 .333 1 3
Bob Hughes Fec's Two .268 15 56 1 6 .295 13 44 .167 2 12
Nikki Wilcox Landmark Ladies .268 11 41 6 2 .259 7 27 .286 4 14
Mike Jobelius Anew Lawn of Green Bay .269 7 26 0 2 .273 6 22 .250 1 4
Roger Lund Auto Value .269 7 26 5 3 .300 6 20 .167 1 6
Ryan Schmidt Rossi Welding .269 7 26 3 2 .000 0 8 .389 7 18
Todd Halverson Jump Around .270 10 37 5 7 .261 6 23 .286 4 14
Mike Gonzalez DB Chivers .273 6 22 5 2 .222 4 18 .500 2 4
Ben Jensen Rossi Welding .273 6 22 3 2 .278 5 18 .250 1 4
Dave Schmiedal The Bar Holmgren Way .273 6 22 4 2 .278 5 18 .250 1 4
Hunter Lisowe Cheers .273 6 22 3 3 .211 4 19 .667 2 3
Dan Gabriel Corky's Lite .273 3 11 1 2 .125 1 8 .667 2 3
Kelly Prim Mariah's Mrz .273 6 22 1 2 .267 4 15 .167 1 6
Rolando Zavala DB Chivers .273 6 22 3 1 .286 6 21 .000 0 1
Matt Peterson Porterfield Trophy .273 15 55 6 8 .220 9 41 .429 6 14
Brianna Topper Wally's Girls .273 12 44 2 4 .333 11 33 .091 1 11
Bob Leskovar Hoenecke Painting .273 6 22 5 3 .308 4 13 .222 2 9
Nate Dregney Rudy's Diesel .276 8 29 3 4 .261 6 23 .333 2 6
Tyler Cheers .278 5 18 1 2 .267 4 15 .333 1 3
Cody Verg Blue 52 .278 5 18 1 1 .357 5 14 .000 0 4
Smoky Langhoff Yahr Oil Co .278 5 18 2 5 .200 2 10 .375 3 8
Greg Lahaye The Bar Holmgren Way .278 5 18 3 3 .214 3 14 .500 2 4
Mark Greenwood Sheridan Lanes .278 5 18 1 4 .167 2 12 .500 3 6
Tony Hall Sheridan Lanes .278 5 18 1 2 .235 4 17 1.000 1 1
Jerry Schulz Slippery Rail .278 5 18 1 0 .313 5 16 .000 0 2
Bryant Knutson Wally's Boys .278 5 18 2 1 .357 5 14 .000 0 4
Chris Van Lanen Replay Sports Bar .278 10 36 4 4 .158 3 19 .412 7 17
Brian Becker Bartelt Bus Service .278 10 36 4 5 .226 7 31 .600 3 5
Greg Groff Sunnyside Hangovers .278 5 18 3 1 .235 4 17 1.000 1 1
Linda Anderson Randy's Candies .278 5 18 0 0 .357 5 14 .000 0 4
Jason Wathke Nehring Drywall .278 5 18 3 4 .231 3 13 .400 2 5
John Siebenlist DJ's Goal Post .278 5 18 1 2 .273 3 11 .286 2 7
Austin Damaschke Rossi Welding .280 7 25 3 2 .304 7 23 .000 0 2
Tyson Zettler Landmark 4 .280 7 25 3 5 .294 5 17 .250 2 8
Pat Lynn LR Trophy .280 14 50 1 6 .289 11 38 .250 3 12
Chad Young Club Benes I .280 7 25 3 3 .211 4 19 .400 2 5
Travis Rusinsky The Keg/Jandas .280 7 25 2 4 .217 5 23 1.000 2 2
Mary Rodberg Wally's Girls .280 14 50 5 3 .293 12 41 .222 2 9
Derek Brahmer Bartelt Bus Service .281 9 32 3 4 .185 5 27 .750 3 4
Bill Buege VFW Crusaders .282 11 39 4 2 .345 10 29 .100 1 10
Josh Cota The Office .283 15 53 4 4 .314 11 35 .222 4 18
Bradd Gutknecht GK REMODEL .283 17 60 8 8 .320 16 50 .100 1 10
Zak Skenandore WIVA .286 6 21 1 0 .375 6 16 .000 0 5
Bill Dubnicka Auto Value .286 8 28 2 2 .320 8 25 .000 0 3
Jen Cristiano Mariah's Mrz .286 6 21 3 0 .333 6 18 .000 0 3
Mandi Natzke Zondlo's BABS .286 8 28 2 8 .176 3 17 .455 5 11
Jeff Borman Zondlo's Bar LLC .286 14 49 3 5 .250 10 40 .444 4 9
Kyle Watson Corky's Lite .286 6 21 1 3 .235 4 17 .500 2 4
Dave Mals Tammy's Dopp's .286 8 28 3 3 .353 6 17 .182 2 11
Brandon Crooks The Bar Holmgren Way .286 2 7 1 1 .286 2 7 .000 0 0
Johnny Fralick DJ's Goal Post .286 6 21 4 4 .231 3 13 .375 3 8
Pete Endries Reedsville Sportsmen .286 8 28 3 3 .250 6 24 .500 2 4
Jamie Hooker Reedsburg Hurlers .286 4 14 3 3 .111 1 9 .500 2 4
Jerry Rasmussen V&M Bar .286 4 14 1 1 .200 2 10 .500 2 4
Arden Rassmussen V&M Bar .286 4 14 2 1 .308 4 13 .000 0 1
Randy Selkow Buckhorn Bar and Grill .286 18 63 12 4 .298 17 57 .167 1 6
Bud Hearley Chasers Bar and Grill .286 12 42 6 3 .265 9 34 .286 2 7
Kyle Hemmrich Racer's Hall .286 6 21 4 3 .333 5 15 .167 1 6
Bob Sandoval Jr The Bar Holmgren Way .286 6 21 1 4 .250 4 16 .400 2 5
Miranda Lemke Hotter in Potter .286 6 21 2 3 .333 6 18 .000 0 3
Adam Zubke Lemke Motorsports 1 .289 13 45 8 8 .367 11 30 .133 2 15
Charlie Spahn Hoenecke Painting .290 9 31 5 4 .333 7 21 .200 2 10
Dustin Bartelt Bartelt Bus Service .290 9 31 5 5 .222 6 27 .750 3 4
Jay Tuma Jerseys .290 9 31 4 3 .316 6 19 .182 2 11
Kelly Kreuser Fecs One .290 9 31 4 4 .292 7 24 .286 2 7
Matt Harder Eddies Bar and Grill .291 16 55 7 7 .371 13 35 .150 3 20
Josh Pieper Neumann Plumbing .292 7 24 5 3 .316 6 19 .200 1 5
Josh Seewald Porterfield Trophy .293 17 58 7 9 .256 11 43 .400 6 15
B Perez Coin's Sports Bar .294 15 51 9 4 .293 12 41 .300 3 10
Ryan Knaup Brick Lot .294 10 34 3 2 .320 8 25 .250 2 8
Matt Schulz Sunnyside Hangovers .294 5 17 2 2 .286 4 14 .333 1 3
Bill Bredek Sheridan Lanes .294 5 17 1 4 .200 3 15 1.000 2 2
Elliot Frank Slippery Rail .294 5 17 4 0 .357 5 14 .000 0 3
Kyle Zubke Lemke Motorsports 2 .294 5 17 1 0 .556 5 9 .000 0 8
Josh Pautz Lemke Motorsports 2 .294 5 17 2 4 .200 2 10 .429 3 7
Kurt Knutson Chasers Bar and Grill .295 13 44 6 11 .240 6 25 .389 7 18
Adam Griffin Jerseys .296 8 27 3 4 .313 5 16 .273 3 11
Larry Butero Auto Value .296 8 27 4 5 .316 6 19 .250 2 8
Kevin Baneck Eddies Bar and Grill .296 16 54 3 10 .345 10 29 .240 6 25
Jake Plants Rossi Welding .296 8 27 2 6 .188 3 16 .455 5 11
Al Schroeder The Bar Oshkosh .296 16 54 4 5 .400 12 30 .167 4 24
Mike Meyer Hallman Lindsay Paints .296 8 27 5 2 .304 7 23 .250 1 4
Gary Albert Hallman Lindsay Paints .296 8 27 6 3 .269 7 26 1.000 1 1
Josh Lauren ATS .297 11 37 3 6 .364 8 22 .200 3 15
Kelly Polacek Zondlo's Bar LLC .298 17 57 8 5 .275 14 51 .500 3 6
Santiago Mora DB Chivers .300 6 20 2 7 .000 0 9 .545 6 11
Chris Michalek Tammy's Dopp's .300 6 20 3 2 .357 5 14 .000 0 5
Steve Balz M&R Station .300 6 20 4 3 .294 5 17 .333 1 3
Mike Nimtz Richy's .300 12 40 5 6 .324 11 34 .167 1 6
Jim Rossi Sunnyside Hangovers .300 3 10 0 1 .333 3 9 .000 0 1
Jamie Guilette Brick Lot .300 9 30 3 7 .250 5 20 .400 4 10
Karl Rudy Rudy's Diesel .300 9 30 6 3 .273 6 22 .375 3 8
Jerad Mortenson Rudy's Diesel .300 9 30 1 4 .261 6 23 .429 3 7
Mike Fischer Blue 52 .300 6 20 1 4 .286 4 14 .333 2 6
Tony Siebert Three Titters .300 6 20 0 3 .400 6 15 .000 0 5
Chad Beyler Jerseys .303 10 33 3 1 .360 9 25 .125 1 8
Darla Myszka Landmark Ladies .303 10 33 2 2 .346 9 26 .143 1 7
Devin Dahlke Landmark 4 .304 7 23 6 2 .375 6 16 .143 1 7
Mike Skora Rossi Welding .304 7 23 2 4 .231 3 13 .400 4 10
Dave Braun Racer's Hall .304 7 23 5 4 .286 4 14 .333 3 9
Larry Angelici Mr. Ding and Dent .304 7 23 6 1 .333 5 15 .167 1 6
Mark Maas Blue 52 .304 7 23 3 0 .350 7 20 .000 0 3
Rick Kandler Ox & Cats .304 7 23 5 5 .286 4 14 .333 3 9
Enie Kazey Landmark II .308 8 26 6 3 .238 5 21 .600 3 5
Brad Kuenn The Corners .308 8 26 1 3 .389 7 18 .125 1 8
Kelly Sondelski Landmark #3 .308 4 13 2 0 .333 4 12 .000 0 1
Gary Schallock Sr Racer's Hall .308 8 26 6 3 .333 5 15 .273 3 11
Paul Walters Porterfield Trophy .308 16 52 6 8 .268 11 41 .455 5 11
Bret Klabunde Neumann Plumbing .308 8 26 5 4 .304 7 23 .333 1 3
Sue Peterson Corky's Girls .308 8 26 1 1 .412 7 17 .111 1 9
Bret Markowski Landmark 4 .308 8 26 6 6 .167 2 12 .429 6 14
Rob Mahn Tammy's Dopp's .308 8 26 4 3 .500 6 12 .077 1 13
Brian Haack Tammy's Dopp's .308 8 26 3 5 .400 6 15 .182 2 11
Mary Boegel LR Trophy .308 16 52 5 5 .295 13 44 .375 3 8
Kevin Kiesow Pete & Sons .308 4 13 3 4 .375 3 8 .200 1 5
Mike Yahr Yahr Oil Co .308 8 26 5 6 .294 5 17 .333 3 9
Jason Lansin Buckhorn Bar and Grill .309 21 68 11 12 .298 14 47 .333 7 21
Dean Bourdo Richy's .309 17 55 9 7 .273 12 44 .455 5 11
Rookie The Bar Oshkosh .309 17 55 8 12 .306 11 36 .333 6 18
Megan Strebig Landmark Ladies .310 13 42 4 4 .290 9 31 .364 4 11
Augie Malkmus Chasers Bar and Grill .310 13 42 2 6 .250 8 32 .500 5 10
Jay Aulenbacher Duthie Construction .311 14 45 7 6 .375 12 32 .154 2 13
Dave Dricken Lemke Motorsports 2 .313 5 16 1 3 .364 4 11 .200 1 5
Shawn Johnson Sheridan Lanes .313 5 16 1 2 .286 4 14 .500 1 2
Tonnie Schmidt Lou's Crew .313 5 16 2 0 .313 5 16 .000 0 0
Scott Gramblicka Win Lakers .313 5 16 0 3 .364 4 11 .200 1 5
Shawn Dorn Milwaukee Hitters .313 5 16 1 2 .300 3 10 .333 2 6
George Moroza Milwaukee Hitters .313 5 16 1 0 .313 5 16 .000 0 0
Roger McColley Why Not .313 5 16 0 3 .556 5 9 .000 0 7
Derek Gardner Reedsburg Hurlers .313 5 16 1 0 .333 4 12 .250 1 4
Dustin Fuchs Bartelt Bus Service .314 11 35 2 5 .259 7 27 .500 4 8
Rick Kapizanski Win Lakers .316 6 19 4 2 .375 6 16 .000 0 3
Noah Zubke Lemke Motorsports 1 .316 12 38 8 12 .263 5 19 .368 7 19
Jake Caylor Porterfield Trophy .316 18 57 8 8 .302 13 43 .357 5 14
Lyle Janssen The Bar Holmgren Way .316 6 19 1 4 .143 1 7 .417 5 12
Derek Knopps Rudy's Diesel .316 6 19 1 1 .294 5 17 .500 1 2
Bill Caelwaerts The Office .317 19 60 4 12 .297 11 37 .348 8 23
Tippy Tomachek Ripleys Bar .317 13 41 9 7 .296 8 27 .357 5 14
Eric Grotegut Ripleys Bar .318 14 44 10 6 .300 9 30 .357 5 14
Luke Scoville ATS .319 15 47 5 8 .423 11 26 .190 4 21
James Walters DJ's Oconto Lanes .320 8 25 4 5 .353 6 17 .250 2 8
Jeff Aulenbacher Duthie Construction .320 16 50 8 4 .326 14 43 .286 2 7
Brian Muche Antonioni Well .320 16 50 7 5 .343 12 35 .267 4 15
Jason Roecker Duthie Construction .320 16 50 10 4 .302 13 43 .429 3 7
Gail Mahnke Corky's Girls .320 8 25 1 1 .333 6 18 .286 2 7
Jason Natzke Landmark #1 .320 8 25 4 3 .389 7 18 .143 1 7
Jeremy Schaller Outback Tavern .320 16 50 8 11 .314 11 35 .333 5 15
Dan Solberg Auto Value .321 9 28 3 5 .263 5 19 .444 4 9
Ben Prasser Antonioni Well .321 9 28 4 5 .333 4 12 .313 5 16
Mike Hartnell Club Benes I .321 9 28 5 4 .200 2 10 .389 7 18
Tom Dworak Ripleys Bar .321 18 56 9 7 .333 14 42 .286 4 14
Josh Segerstrom Rudy's Diesel .321 9 28 3 3 .318 7 22 .333 2 6
Renee Zondlo Zondlo's BABS .323 10 31 6 4 .353 6 17 .286 4 14
Jackie Dachelet Bull Pen 1 .323 10 31 5 4 .304 7 23 .375 3 8
Steve Erdmann Jerseys .323 10 31 3 1 .360 9 25 .167 1 6
Damin Bartelt Bartelt Bus Service .324 11 34 7 3 .296 8 27 .429 3 7
Rick Beasley VFW Crusaders .324 12 37 6 4 .474 9 19 .167 3 18
Ed Hoes Ripleys Bar .326 14 43 8 11 .233 7 30 .538 7 13
Jerry Demith Corky's .326 15 46 5 7 .333 11 33 .308 4 13
Dave Wendt Eddies Bar and Grill .327 18 55 8 7 .368 14 38 .235 4 17
Nick Johnson Fec's Two .328 19 58 12 9 .302 13 43 .400 6 15
Doug Malveg WIVA .333 7 21 4 0 .438 7 16 .000 0 5
Curt Frahm Landmark II .333 8 24 3 3 .381 8 21 .000 0 3
Jake Sandman Buckhorn Bar and Grill .333 21 63 8 5 .362 17 47 .250 4 16
Al Dirkus V&M Bar .333 4 12 0 2 .333 4 12 .000 0 0
Kyle Cheers .333 10 30 5 5 .286 8 28 1.000 2 2
Nathan Franz Bartelt Bus Service .333 12 36 6 3 .310 9 29 .429 3 7
Dave Strum Chasers Bar and Grill .333 14 42 5 9 .310 9 29 .385 5 13
Bob Gauthier Play by Play .333 5 15 0 3 .364 4 11 .250 1 4
Randy Janowski The Keg/Jandas .333 3 9 0 2 .333 3 9 .000 0 0
Chris Hoff Buckhorn Bar and Grill .333 24 72 15 25 .231 9 39 .455 15 33
Chance Celeste Sunnyside Hangovers .333 5 15 2 2 .364 4 11 .250 1 4
Keith Lauder Brick Lot .333 10 30 4 1 .417 10 24 .000 0 6
Jeremy Steger Antonioni Well .333 6 18 2 2 .357 5 14 .250 1 4
Jay Musil V&M Bar .333 4 12 1 2 .200 2 10 1.000 2 2
Tiffany Pichette Bull Pen 1 .333 10 30 2 3 .346 9 26 .250 1 4
Ron Hipke The Office .333 21 63 15 8 .321 17 53 .400 4 10
Lee Danforth WIVA .333 7 21 2 4 .273 3 11 .400 4 10
Mike Walters The Bar Holmgren Way .333 7 21 2 4 .273 3 11 .400 4 10
Vern Kappes Pioneer Bowl .333 7 21 4 3 .500 7 14 .000 0 7
Holly Heisdorf LR Trophy .333 14 42 4 4 .323 10 31 .364 4 11
Reid Petges Rossi Welding .333 8 24 2 2 .389 7 18 .167 1 6
Ed Mohr M&R Station .333 7 21 3 4 .278 5 18 .667 2 3
Lance Shorey Tammy's Dopp's .333 8 24 5 4 .438 7 16 .125 1 8
Dan Calabrese Armed and Hammered .333 6 18 1 1 .333 5 15 .333 1 3
Mike Tiffany Ripleys Bar .333 15 45 6 5 .382 13 34 .182 2 11
Rick Klabunde Hallman Lindsay Paints .333 9 27 3 5 .263 5 19 .500 4 8
Gary Funk Fecs One .333 5 15 3 2 .273 3 11 .500 2 4
Jens Arneson Jump Around .333 12 36 5 5 .346 9 26 .222 2 9
Jason Johnson Ox & Cats .333 8 24 5 3 .353 6 17 .286 2 7
Matt Kinjerski Dallaire Realty .333 13 39 6 5 .444 12 27 .083 1 12
Rodney Tabat The Corners .333 9 27 3 5 .409 9 22 .000 0 5
Kevin Schutte The Office .338 22 65 8 11 .250 12 48 .588 10 17
Tom Heileman Richy's .339 19 56 10 14 .263 10 38 .500 9 18
Tom Leber Fec's Two .340 18 53 7 9 .278 10 36 .471 8 17
Ben Romanowski ATS .340 18 53 7 3 .349 15 43 .222 2 9
Greg Hein Richy's .340 17 50 12 9 .256 10 39 .636 7 11
Gail Kleinhans LR Trophy .341 14 41 6 6 .273 9 33 .625 5 8
Frank Gelmi VFW Crusaders .341 14 41 11 9 .000 0 10 .452 14 31
Robbie Schuettpelz Replay Sports Bar .341 14 41 6 9 .381 8 21 .300 6 20
Joe Kohlbeck Ripleys Bar .342 13 38 5 8 .323 10 31 .429 3 7
Justin Dassow Bartelt Bus Service .343 12 35 5 5 .310 9 29 .500 3 6
Eric Geurts T2 Lawncare .344 11 32 6 8 .333 6 18 .357 5 14
Kyle Johnston Porterfield Trophy .344 21 61 10 6 .365 19 52 .222 2 9
Andy Grunewald Racer's Hall .345 10 29 6 9 .333 7 21 .375 3 8
Robin Dunkel Zondlo's BABS .345 10 29 4 6 .214 3 14 .467 7 15
Paul Heroux DJ's Oconto Lanes .345 10 29 4 4 .429 9 21 .125 1 8
Jay Stegmann Pete & Sons .346 9 26 5 9 .316 6 19 .429 3 7
Jimmy Peters Jerseys .346 9 26 1 4 .333 6 18 .375 3 8
Rick Hrabik The Keg/Jandas .346 9 26 6 2 .320 8 25 1.000 1 1
Spike Dura Corky's .347 17 49 6 8 .371 13 35 .286 4 14
Tom Ellenbecker The Hall Bar & Bowl .348 8 23 4 3 .286 6 21 1.000 2 2
Pete Milbach Corky's Lite .350 7 20 2 4 .231 3 13 .571 4 7
Dan Knitter Corky's Lite .350 7 20 3 1 .353 6 17 .333 1 3
Paul Brunette Jr Claws and Paws .350 7 20 3 7 .188 3 16 1.000 3 3
Ryan babcock Golden Lion .350 7 20 1 4 .231 3 13 .571 4 7
Mike Carlsrud Three Titters .350 7 20 5 2 .333 6 18 .500 1 2
Adrian Krueger Jump Around .350 14 40 6 12 .391 9 23 .294 5 17
Stacie Callres Hoenecke Painting .353 6 17 3 2 .286 4 14 .667 2 3
Steve Sondelski Landmark #3 .353 6 17 1 0 .353 6 17 .000 0 0
BJ Vanden Avond Claws and Paws .353 6 17 6 1 .385 5 13 .250 1 4
Justin Franke Outback Tavern .353 18 51 10 11 .351 13 37 .357 5 14
Josh Wavrunek Outback 2 .353 6 17 1 0 .400 6 15 .000 0 2
Jack Walton Why Not .353 6 17 3 3 .300 3 10 .429 3 7
Marques Koenig Reedsburg Hurlers .353 6 17 5 1 .375 6 16 .000 0 1
Randy Bourdo Richy's .354 17 48 10 11 .242 8 33 .600 9 15
Adam Kinnard Brick Lot .355 11 31 6 3 .455 10 22 .111 1 9
Todd Anderson A&W Iron & Metal .355 11 31 6 5 .391 9 23 .250 2 8
Cory Tussler VFW Crusaders .357 15 42 7 6 .407 11 27 .154 2 13
Jason Schaller Outback Tavern .357 20 56 15 11 .452 14 31 .240 6 25
Kevin Kentgen Outback 2 .357 5 14 1 1 .417 5 12 .000 0 2
Nathan Kempf GK REMODEL .357 25 70 18 12 .295 13 44 .440 11 25
Jenny Schrader Zondlo's BABS .357 10 28 7 4 .280 7 25 1.000 3 3
Michelle Mohr Zondlo's BABS .357 10 28 4 5 .381 8 21 .286 2 7
Ed Rastall Corky's .358 19 53 7 14 .389 14 36 .294 5 17
Eric Burrow Ryan's Auto Care .360 9 25 4 5 .389 7 18 .286 2 7
Joe Swagel The Keg/Jandas .360 9 25 3 2 .238 5 21 1.000 4 4
Dan Mertens Neumann Plumbing .360 9 25 5 8 .294 5 17 .500 4 8
Scott Schramm Porterfield Trophy .361 22 61 9 7 .381 16 42 .316 6 19
Stu Erickson Reedsville Sportsmen .361 13 36 9 11 .286 8 28 .625 5 8
Brad Wik T2 Lawncare .361 13 36 6 10 .391 9 23 .308 4 13
Troy Hrabik Outback Tavern .362 21 58 14 10 .409 18 44 .214 3 14
Daultan Lavicka Landmark #1 .364 8 22 4 3 .462 6 13 .222 2 9
Tom Niese Mr. Ding and Dent .364 16 44 15 11 .483 14 29 .133 2 15
Andrew Heller VFW Crusaders .364 16 44 10 7 .367 11 30 .357 5 14
Dan Kucharski DJ's Goal Post .364 8 22 5 5 .214 3 14 .625 5 8
Tom Petri Cheers .364 8 22 4 3 .389 7 18 .250 1 4
Jenny Lavicka Landmark Ladies .364 4 11 2 1 .300 3 10 1.000 1 1
Corky Peterson Corky's .364 20 55 7 15 .395 15 38 .294 5 17
Lucas Logslett Wally's Boys .364 8 22 4 1 .438 7 16 .167 1 6
Dave Wendorf Ox & Cats .364 8 22 6 5 .385 5 13 .333 3 9
Ben Lepien Ox & Cats .364 8 22 5 6 .333 4 12 .400 4 10
Jamie Mielke Blue 52 .364 8 22 6 2 .231 3 13 .556 5 9
Garry Paskiewicz VFW Crusaders .366 15 41 9 6 .480 12 25 .188 3 16
Terry Olson Auto Value .367 11 30 6 3 .438 7 16 .286 4 14
Sam Lord GK REMODEL .367 22 60 11 22 .206 7 34 .577 15 26
Randy Hipke The Office .367 22 60 10 11 .368 14 38 .364 8 22
John Lisowe Cheers .367 11 30 5 5 .333 9 27 .667 2 3
Tim Shult The Hall Bar & Bowl .368 7 19 4 3 .267 4 15 .750 3 4
Paul Peterson Claws and Paws .368 7 19 4 1 .375 6 16 .333 1 3
Darrel Reetz Nehring Drywall .368 7 19 4 3 .455 5 11 .250 2 8
Scott Sullivan Win Lakers .368 7 19 2 2 .333 5 15 .500 2 4
Dan Vandervest The Bar Holmgren Way .368 7 19 5 0 .412 7 17 .000 0 2
Kyle Servais Claws and Paws .368 7 19 4 3 .353 6 17 .500 1 2
Tom Martell Claws and Paws .368 7 19 5 5 .333 5 15 .500 2 4
Ray Valadez Fec's Two .368 21 57 10 12 .351 13 37 .400 8 20
Colton Sander Wally's Boys .368 7 19 1 4 .385 5 13 .333 2 6
Jeff Kraemer The Bar Oshkosh .369 24 65 11 4 .418 23 55 .100 1 10
Shannon Leitzke The Corners .370 10 27 9 1 .409 9 22 .200 1 5
Jason Braatz Jump Around .371 13 35 4 6 .409 9 22 .308 4 13
AJ Dollinger Replay Sports Bar .372 16 43 10 10 .478 11 23 .250 5 20
Kurt Devever Corky's .373 19 51 7 11 .378 14 37 .357 5 14
Gene Roesler Eddies Bar and Grill .373 22 59 7 6 .377 20 53 .333 2 6
Roger Burrow Ryan's Auto Care .375 9 24 2 3 .462 6 13 .273 3 11
Collin Steele The Keg/Jandas .375 6 16 2 2 .308 4 13 .667 2 3
Tony Bakken Claws and Paws .375 3 8 2 1 .500 3 6 .000 0 2
Derek Hollenbeck Lemke Motorsports 1 .375 15 40 8 10 .348 8 23 .412 7 17
Tracy Everard Bull Pen 1 .375 9 24 3 2 .391 9 23 .000 0 1
Zack Scherer Win Lakers .375 6 16 5 3 .333 3 9 .429 3 7
Dylan Willemssen Landmark 4 .375 9 24 3 5 .429 6 14 .300 3 10
Joe Livingston Coin's Sports Bar .375 21 56 10 9 .341 14 41 .467 7 15
Rick Dura Corky's .375 21 56 15 6 .409 18 44 .250 3 12
Scott Krejcarek DJ's Oconto Lanes .375 9 24 4 5 .294 5 17 .571 4 7
Brad Wolf Buckhorn Bar and Grill .377 29 77 16 7 .426 26 61 .188 3 16
John Ratkowski Reedsville Sportsmen .378 14 37 7 1 .433 13 30 .143 1 7
Randy Dunkel Landmark II .379 11 29 5 5 .333 7 21 .500 4 8
Andy Zyelsdorff Landmark II .379 11 29 6 3 .450 9 20 .222 2 9
Larry Cheers .379 11 29 6 6 .304 7 23 .667 4 6
Randy Gliniecki GK REMODEL .379 22 58 10 9 .410 16 39 .316 6 19
Scott Heitzel A&W Iron & Metal .379 11 29 4 11 .421 8 19 .300 3 10
Jesse Demeny Brick Lot .379 11 29 3 7 .381 8 21 .375 3 8
Mark Lensmeyer Ripleys Bar .380 19 50 11 10 .371 13 35 .400 6 15
Aaron LG Wally's Boys .381 8 21 3 2 .438 7 16 .200 1 5
Blake Barnes Fecs One .381 8 21 3 4 .267 4 15 .667 4 6
Larry Barnes Tammy's Dopp's .381 8 21 2 4 .375 6 16 .400 2 5
Travis Kempf GK REMODEL .382 26 68 13 12 .385 20 52 .375 6 16
Mike Wilson VFW Crusaders .385 15 39 7 7 .478 11 23 .250 4 16
Lenny Urrego Fec's Two .385 20 52 8 6 .395 15 38 .357 5 14
Emilio Castro The Keg/Jandas .385 10 26 3 5 .273 6 22 1.000 4 4
Teddy Llanas Mr. Ding and Dent .386 17 44 13 9 .400 12 30 .357 5 14
Kurt Brahmer Bartelt Bus Service .387 12 31 4 7 .333 9 27 .750 3 4
Bryan Kempf A&W Iron & Metal .387 12 31 6 6 .333 7 21 .500 5 10
Kim Falk A&W Iron & Metal .387 12 31 8 6 .400 8 20 .364 4 11
Al Hoes Reedsville Sportsmen .387 12 31 1 6 .391 9 23 .375 3 8
Dave Kohlbeck Ripleys Bar .388 19 49 7 8 .378 14 37 .417 5 12
Phil Burnside Why Not .389 7 18 3 3 .400 6 15 .333 1 3
Stephan Hoffman Milwaukee Hitters .389 7 18 2 0 .389 7 18 .000 0 0
Kyle Berg Porterfield Trophy .389 21 54 7 9 .333 14 42 .545 6 11
Tony Bourdo Richy's .390 23 59 12 15 .295 13 44 .667 10 15
Kim Schmitt Pioneer Bowl .391 9 23 5 7 .455 5 11 .333 4 12
Geno Polacek M&R Station .391 9 23 7 4 .316 6 19 .750 3 4
Nate Heier The Hall Bar & Bowl .391 9 23 7 3 .381 8 21 .500 1 2
Gabe Kempf GK REMODEL .391 27 69 15 11 .389 21 54 .400 6 15
Mike Kanneberg Pioneer Bowl .391 9 23 7 9 .444 4 9 .357 5 14
Bob Boeder Duthie Construction .391 18 46 8 10 .407 11 27 .368 7 19
Gregg Topper T2 Lawncare .394 13 33 7 8 .471 8 17 .313 5 16
Rich Horneck Racer's Hall .394 13 33 7 3 .423 11 26 .286 2 7
Art Lardinois ATS .396 19 48 11 12 .400 10 25 .391 9 23
Jay Goraniya Milwaukee Hitters .400 6 15 2 1 .400 6 15 .000 0 0
Dustin Stormbrecker Wally's Boys .400 8 20 5 4 .462 6 13 .286 2 7
Ryan Schermetzler Hallman Lindsay Paints .400 10 25 5 7 .333 6 18 .571 4 7
Brian Herbrechtsmeier VFW Crusaders .400 16 40 5 13 .381 8 21 .389 7 18
Beth Berendt Lou's Crew .400 8 20 1 3 .368 7 19 1.000 1 1
Meagan Sokolowski Randy's Candies .400 8 20 1 4 .417 5 12 .375 3 8
David Kiesow Pete & Sons .400 10 25 5 7 .500 8 16 .222 2 9
Kevin Geiser Cheers .400 12 30 4 8 .308 8 26 1.000 4 4
Jordan Walters Landmark 4 .400 10 25 6 6 .538 7 13 .250 3 12
Mark Bourdo Richy's .403 25 62 13 12 .353 18 51 .636 7 11
Joe Jones Zondlo's Bar LLC .404 21 52 7 12 .364 16 44 .625 5 8
Mike Lenius Lemke Motorsports 1 .404 21 52 13 11 .486 17 35 .235 4 17
Greg Baneck Eddies Bar and Grill .404 21 52 7 8 .400 14 35 .412 7 17
Charlie Schilling Lemke Motorsports 1 .405 17 42 11 14 .423 11 26 .375 6 16
Bobby Zastrow Chasers Bar and Grill .405 15 37 9 4 .429 12 28 .333 3 9
Dave Schmidt Reedsville Sportsmen .405 15 37 10 12 .286 6 21 .563 9 16
Scott Buholtz Reedsville Sportsmen .405 15 37 10 4 .406 13 32 .400 2 5
Rob Schmitt Ripleys Bar .405 15 37 5 11 .333 8 24 .538 7 13
Dave Rassbach Buckhorn Bar and Grill .406 28 69 14 22 .444 16 36 .364 12 33
Tristen Cairo Fecs One .407 11 27 2 6 .381 8 21 .500 3 6
Ron Schumann The Corners .407 11 27 7 4 .375 9 24 .667 2 3
Laurie Scheberl LR Trophy .408 20 49 7 6 .417 15 36 .385 5 13
Ben Proeber Ryan's Auto Care .409 9 22 3 3 .471 8 17 .200 1 5
Bob Droeger Ryan's Auto Care .409 9 22 4 4 .545 6 11 .273 3 11
Ryan Blise Replay Sports Bar .409 18 44 10 8 .368 14 38 .667 4 6
Austin Berger Fec's Two .411 23 56 11 14 .389 14 36 .421 8 19
Shaun St. Martin Coin's Sports Bar .411 23 56 6 10 .387 12 31 .440 11 25
Joe Kohlbeck Ripleys Bar .412 7 17 4 2 .462 6 13 .250 1 4
Bruce Crane Sunnyside Hangovers .412 7 17 1 3 .357 5 14 .667 2 3
Neal Krause Lemke Motorsports 2 .412 7 17 6 0 .538 7 13 .000 0 4
Zach Frank Slippery Rail .414 12 29 9 8 .375 6 16 .462 6 13
Brett Holten Auto Value .414 12 29 7 6 .444 8 18 .364 4 11
Mike O'Connor Club Benes I .414 12 29 5 5 .000 0 2 .444 12 27
Tony Dura Corky's .415 22 53 14 6 .419 18 43 .400 4 10
Lena Charles Bull Pen II .417 10 24 2 1 .333 2 6 .444 8 18
Scott Footit Pete & Sons .417 10 24 5 4 .438 7 16 .375 3 8
Mark Ruhbusch Pioneer Bowl .417 10 24 6 5 .467 7 15 .333 3 9
Rick Gordon M&R Station .417 10 24 4 5 .381 8 21 .667 2 3
Kyle Walters Landmark #1 .417 10 24 4 10 .500 8 16 .250 2 8
Gene Burrow Ryan's Auto Care .417 5 12 2 0 .625 5 8 .000 0 4
Tom Maahs Ryan's Auto Care .417 10 24 1 3 .474 9 19 .200 1 5
Colin Kotlarek Golden Lion .417 5 12 2 0 .417 5 12 .000 0 0
Keith Rassbach Buckhorn Bar and Grill .418 28 67 7 16 .477 21 44 .304 7 23
Dan Plomedahl Auto Value .419 13 31 7 7 .588 10 17 .214 3 14
Jason Neitzel A&W Iron & Metal .419 13 31 6 9 .381 8 21 .500 5 10
Roger Nehring Nehring Drywall .421 8 19 3 5 .400 6 15 .500 2 4
Joe Zocher Zondlo's Bar LLC .421 24 57 8 5 .404 21 52 .600 3 5
Dustin Olson T2 Lawncare .421 16 38 10 9 .481 13 27 .273 3 11
Jason Strum Chasers Bar and Grill .422 19 45 10 10 .400 12 30 .467 7 15
Josh Ott Neumann Plumbing .423 11 26 8 7 .400 6 15 .455 5 11
Jeff Gaffney DJ's Oconto Lanes .423 11 26 3 3 .550 11 20 .000 0 6
Zack Muche Antonioni Well .426 20 47 17 17 .000 0 6 .488 20 41
Mark Joel The Bar Oshkosh .426 23 54 8 12 .486 18 37 .294 5 17
Lucas Antonioni Antonioni Well .429 21 49 15 6 .487 19 39 .200 2 10
Jeremy Pieper Neumann Plumbing .429 12 28 6 6 .400 8 20 .500 4 8
Allison Kubiszewski Jerseys .429 12 28 3 6 .450 9 20 .375 3 8
Arlie Schilling Yahr Oil Co .429 24 56 16 21 .433 13 30 .423 11 26
Tad Schwefel Yahr Oil Co .429 24 56 17 12 .390 16 41 .533 8 15
Dennis Bromand Corky's Lite .429 9 21 2 4 .294 5 17 1.000 4 4
Chad Johnson Nehring Drywall .429 6 14 2 3 .429 3 7 .429 3 7
Mitch Engels Dallaire Realty .432 16 37 9 11 .240 6 25 .818 9 11
Nick Punk The Hall Bar & Bowl .435 10 23 3 7 .278 5 18 1.000 5 5
Mark Lisowe Cheers .435 10 23 5 4 .353 6 17 .667 4 6
Neil Auer The Bar Oshkosh .435 27 62 12 15 .514 18 35 .333 9 27
Joseph Bredek VFW Crusaders .436 17 39 5 10 .538 14 26 .231 3 13
Kyle Jurkiewicz The Office .436 24 55 13 7 .462 18 39 .375 6 16
Brooke Klingbeil Zondlo's BABS .438 14 32 4 2 .500 14 28 .000 0 4
Danu Strader Richy's .438 21 48 8 9 .415 17 41 .571 4 7
Jeff Mlaker Hoenecke Painting .438 21 48 15 22 .419 13 31 .471 8 17
Dan Kissinger Racer's Hall .438 14 32 7 6 .480 12 25 .286 2 7
Jesse Rohr Outback 2 .438 7 16 0 1 .400 6 15 1.000 1 1
Lenny Lange Three Titters .438 7 16 3 0 .583 7 12 .000 0 4
Mike Boesl Three Titters .438 7 16 4 2 .385 5 13 .667 2 3
Taylor Llanas Sheridan Lanes .438 7 16 3 2 .417 5 12 .500 2 4
Adam Paulovich Fec's Two .439 25 57 12 11 .462 18 39 .389 7 18
Mike Wendorf Hoenecke Painting .439 25 57 13 12 .500 20 40 .294 5 17
Brad Stegman Dallaire Realty .439 18 41 11 8 .538 14 26 .267 4 15
Gary Boley Ox & Cats .440 11 25 4 3 .500 11 22 .000 0 3
Craig Schumann The Corners .440 11 25 0 4 .529 9 17 .250 2 8
Mike Aulenbacher Duthie Construction .442 19 43 11 8 .419 13 31 .500 6 12
Paul Zientek Mr. Ding and Dent .442 19 43 10 16 .367 11 30 .615 8 13
Jim Lopnow Yahr Oil Co .442 19 43 16 13 .414 12 29 .500 7 14
Butch Bangart Landmark #3 .444 4 9 2 1 .429 3 7 .500 1 2
Jeremie Dipple GK REMODEL .444 28 63 20 16 .462 18 39 .417 10 24
David Mohr Club Benes I .444 12 27 5 8 .364 8 22 .800 4 5
Mike Redig Racer's Hall .444 12 27 6 10 .333 5 15 .583 7 12
Nick Wade Sunnyside Hangovers .444 8 18 5 3 .375 6 16 1.000 2 2
Derik Schulz Slippery Rail .444 12 27 4 7 .474 9 19 .375 3 8
Jordan Jaehne-Llanas Sheridan Lanes .444 8 18 7 3 .357 5 14 .750 3 4
Slim Walters Hallman Lindsay Paints .444 12 27 4 3 .455 10 22 .400 2 5
Ryan Tietz Yahr Oil Co .447 21 47 14 12 .471 16 34 .385 5 13
Mike Kamuda Anew Lawn of Green Bay .448 13 29 4 3 .458 11 24 .400 2 5
Chuck Spahn Hoenecke Painting .448 26 58 22 14 .364 8 22 .514 18 35
Mike Heisdorf A&W Iron & Metal .448 13 29 10 6 .455 10 22 .429 3 7
Deb Niemi Randy's Candies .450 9 20 5 2 .412 7 17 .667 2 3
Trevor Kuhfuss Pioneer Bowl .450 9 20 5 2 .643 9 14 .000 0 6
AJ Crooks Dallaire Realty .450 18 40 4 17 .360 9 25 .600 9 15
Trevor Knutson Three Titters .450 9 20 4 6 .375 6 16 .750 3 4
Joe Boesl Three Titters .450 9 20 5 7 .455 5 11 .444 4 9
Luke Wilsey Three Titters .450 9 20 1 4 .438 7 16 .500 2 4
Adam Rose Three Titters .450 9 20 5 3 .500 8 16 .250 1 4
Ryan Woods Wally's Boys .450 9 20 5 6 .385 5 13 .571 4 7
Todd Polzin Sr DJ's Oconto Lanes .455 15 33 11 4 .480 12 25 .375 3 8
Josh Kucharski DJ's Goal Post .455 10 22 3 4 .438 7 16 .500 3 6
Chad Benter Antonioni Well .455 20 44 7 14 .429 15 35 .556 5 9
Dave Ackerman Hoenecke Painting .457 21 46 15 17 .414 12 29 .529 9 17
Leon Schmidt Duthie Construction .457 21 46 11 13 .414 12 29 .529 9 17
Ace Lardinois ATS .458 22 48 11 9 .469 15 32 .438 7 16
John Perronne Neumann Plumbing .458 11 24 6 11 .231 3 13 .727 8 11
Nick Horneck Racer's Hall .458 11 24 7 5 .529 9 17 .286 2 7
Paul Lavicka Landmark II .462 12 26 5 5 .294 5 17 .778 7 9
Matt Crooks Dallaire Realty .462 18 39 9 3 .552 16 29 .200 2 10
Derek Dehart Win Lakers .462 6 13 5 3 .556 5 9 .250 1 4
Chris Halverson Jump Around .462 18 39 7 9 .583 14 24 .267 4 15
Jacob Rotruck Jump Around .462 18 39 10 5 .500 16 32 .286 2 7
Caleb Schaller Outback Tavern .463 25 54 17 18 .444 16 36 .500 9 18
Lars Arneson Jump Around .463 19 41 11 3 .533 16 30 .273 3 11
John Tadych Hallman Lindsay Paints .464 13 28 3 6 .391 9 23 .800 4 5
Jeff Otto Landmark II .464 13 28 4 7 .381 8 21 .714 5 7
Mike Goetsch Pete & Sons .464 13 28 9 4 .500 12 24 .250 1 4
Dean Pinkston Replay Sports Bar .465 20 43 10 11 .556 15 27 .313 5 16
Brad Boettcher Lemke Motorsports 1 .466 27 58 13 24 .469 15 32 .440 11 25
John Schaller Outback Tavern .466 27 58 18 14 .452 19 42 .500 8 16
Kevin Zubke Lemke Motorsports 1 .467 28 60 23 14 .462 18 39 .476 10 21
Joe Gonzalez Coin's Sports Bar .467 28 60 11 12 .420 21 50 .700 7 10
Nate Giese Antonioni Well .468 22 47 15 11 .483 14 29 .444 8 18
Brett Kempf GK REMODEL .470 31 66 19 14 .471 24 51 .429 6 14
Rick Fare Mr. Ding and Dent .471 24 51 13 15 .548 17 31 .350 7 20
Robby Lemke Lemke Motorsports 2 .471 8 17 0 1 .533 8 15 .000 0 2
Mark Bucher Claws and Paws .474 9 19 2 6 .500 7 14 .400 2 5
Mark Dietrich Antonioni Well .474 9 19 3 5 .571 8 14 .200 1 5
Brad Schultz Nehring Drywall .474 9 19 5 3 .500 9 18 .000 0 1
Kyle Wathke Nehring Drywall .474 9 19 5 1 .533 8 15 .250 1 4
Chuck Lord GK REMODEL .475 29 61 14 24 .441 15 34 .519 14 27
Tony Avila DB Chivers .476 10 21 3 4 .471 8 17 .500 2 4
Keith Ziakowich The Hall Bar & Bowl .476 10 21 4 8 .313 5 16 1.000 5 5
Jesse Damrow Ox & Cats .476 10 21 4 4 .625 10 16 .000 0 5
Cory Muche Antonioni Well .478 22 46 12 18 .524 11 21 .440 11 25
Matt Natzke Landmark #1 .480 12 25 8 7 .500 6 12 .462 6 13
Jack Buksa M&R Station .480 12 25 4 2 .478 11 23 .500 1 2
Mike Schmid Tammy's Dopp's .483 14 29 4 6 .474 9 19 .500 5 10
Doug Fiedler Slippery Rail .483 14 29 5 11 .444 8 18 .545 6 11
Scott Peters Reedsville Sportsmen .486 17 35 6 11 .400 10 25 .700 7 10
Al Becker Buckhorn Bar and Grill .486 36 74 19 5 .485 33 68 .500 3 6
Phil Zastrow Lemke Motorsports 1 .488 20 41 7 9 .485 16 33 .500 4 8
Mike Scherer Hoenecke Painting .490 24 49 19 14 .488 20 41 .500 4 8
Bob Yahr Yahr Oil Co .491 26 53 18 20 .515 17 33 .450 9 20
Tippy Tomachek Ripleys Bar .500 6 12 3 2 .444 4 9 .667 2 3
Kelly Sondelski Landmark #3 .500 2 4 0 1 .333 1 3 1.000 1 1
Chris Straw Mr. Ding and Dent .500 19 38 9 15 .556 10 18 .450 9 20
Adam Zubke Lemke Motorsports 1 .500 3 6 2 2 .500 2 4 .500 1 2
Brad Schneider Pete & Sons .500 14 28 9 3 .591 13 22 .167 1 6
Brian Shimanek Pete & Sons .500 13 26 11 13 .667 4 6 .450 9 20
Dan Redig Pete & Sons .500 13 26 8 9 .500 10 20 .500 3 6
Ron Marth Pioneer Bowl .500 11 22 4 6 .615 8 13 .333 3 9
Chad Kuhfuss Pioneer Bowl .500 9 18 7 5 .500 5 10 .500 4 8
Sue Pecha Mariah's Mrz .500 13 26 2 2 .579 11 19 .286 2 7
Rich Greenwood Reedsburg Hurlers .500 8 16 1 6 .538 7 13 .333 1 3
Kyle Badtke Rossi Welding .500 14 28 5 2 .538 14 26 .000 0 2
Mike Reusser Tammy's Dopp's .500 8 16 4 4 .714 5 7 .333 3 9
Scott Skoczek Tammy's Dopp's .500 14 28 7 7 .588 10 17 .364 4 11
Steve Lugo M&R Station .500 10 20 4 7 .286 4 14 1.000 6 6
Andy Bloch Landmark 4 .500 12 24 4 6 .556 10 18 .333 2 6
Mike Sillix Win Lakers .500 7 14 3 2 .667 6 9 .200 1 5
Don Schoenherr Ryan's Auto Care .500 10 20 6 7 .500 5 10 .500 5 10
Dave Hetzel Golden Lion .500 8 16 3 2 .467 7 15 1.000 1 1
Jake Milbrath Neumann Plumbing .500 12 24 6 4 .522 12 23 .000 0 1
Carlos Saxby Outback Tavern .500 25 50 8 15 .531 17 32 .444 8 18
Terry Albrecht T2 Lawncare .500 18 36 10 16 .368 7 19 .625 10 16
Joe Bonn Fecs One .500 4 8 1 0 .500 4 8 .000 0 0
Chad Molainen Jump Around .500 20 40 10 15 .500 11 22 .500 9 18
Ryan Breitenfieldt Blue 52 .500 11 22 3 4 .500 10 20 .500 1 2
Neil Hoffman Blue 52 .500 11 22 3 6 .412 7 17 .800 4 5
Keith Peterson Corky's .509 28 55 14 12 .500 18 36 .526 10 19
Dennis Laplant Mr. Ding and Dent .509 27 53 18 11 .600 21 35 .333 6 18
Terry Ford Auto Value .516 16 31 6 4 .520 13 25 .500 3 6
Scott Zandi The Corners .519 14 27 6 13 .250 3 12 .733 11 15
Travis Logslett Auto Value .519 14 27 6 11 .500 9 18 .556 5 9
Jim Hoenecke Hoenecke Painting .519 28 54 22 20 .353 6 17 .595 22 37
Andy Duthie Duthie Construction .520 13 25 4 8 .667 12 18 .143 1 7
Ty Guilette Pete & Sons .520 13 25 5 8 .600 9 15 .400 4 10
Cal DeRosier Replay Sports Bar .523 23 44 8 8 .556 20 36 .375 3 8
Curt Yahr Yahr Oil Co .524 11 21 9 7 .462 6 13 .625 5 8
Scott Schambow Hoenecke Painting .525 21 40 13 17 .609 14 23 .412 7 17
Ed Huckstorf Win Lakers .526 10 19 2 4 .500 6 12 .571 4 7
Wyatt Wathke Nehring Drywall .526 10 19 5 7 .556 5 9 .500 5 10
Courtney Olson T2 Lawncare .526 20 38 13 7 .519 14 27 .545 6 11
Lowell Topper T2 Lawncare .529 18 34 12 6 .583 14 24 .444 4 9
Joe Dricken Lemke Motorsports 2 .529 9 17 4 6 .429 3 7 .600 6 10
Shaun Haag Reedsburg Hurlers .529 9 17 5 6 .000 0 3 .643 9 14
Dean Zubke Lemke Motorsports 1 .529 27 51 22 8 .605 23 38 .308 4 13
Tony Klosowski Mr. Ding and Dent .531 26 49 15 16 .556 15 27 .500 11 22
Jeff Isham The Bar Oshkosh .532 33 62 18 14 .622 23 37 .375 9 24
Kevin Roecker Slippery Rail .533 16 30 8 6 .545 12 22 .500 4 8
Zac Peterson Dallaire Realty .537 22 41 13 7 .680 17 25 .313 5 16
Mike Zinkowich Landmark #1 .538 14 26 8 5 .526 10 19 .571 4 7
Brian Niese Mr. Ding and Dent .540 27 50 18 22 .542 13 24 .538 14 26
Nick Scherer Hoenecke Painting .541 33 61 18 27 .478 11 23 .579 22 38
Travis Kehl Ox & Cats .542 13 24 5 6 .625 10 16 .375 3 8
Josh Zubke Lemke Motorsports 1 .544 31 57 20 21 .563 18 32 .520 13 25
Tim Bourdo Richy's .544 37 68 19 15 .526 30 57 .636 7 11
Scott Muench A&W Iron & Metal .548 17 31 8 7 .583 14 24 .429 3 7
Tom Scherer Hoenecke Painting .548 34 62 21 19 .540 27 50 .583 7 12
DJ Moberg DJ's Oconto Lanes .548 17 31 6 9 .529 9 17 .571 8 14
Scott Kuehl Dallaire Realty .550 22 40 12 13 .583 14 24 .500 8 16
Rich Lloyd A&W Iron & Metal .552 16 29 8 7 .611 11 18 .455 5 11
Travis Kissinger Racer's Hall .552 16 29 6 10 .550 11 20 .556 5 9
Travis Steger Antonioni Well .553 26 47 15 14 .649 24 37 .200 2 10
Mike Andrastek Neumann Plumbing .556 15 27 7 5 .522 12 23 .750 3 4
Randy Stauffer Yahr Oil Co .556 30 54 22 20 .500 15 30 .625 15 24
Dave Scheuttel Yahr Oil Co .558 29 52 16 20 .625 20 32 .450 9 20
Fritz Berg Mr. Ding and Dent .563 27 48 19 20 .667 20 30 .389 7 18
Keith Moldenhauer Duthie Construction .563 27 48 14 18 .538 14 26 .591 13 22
Duane Kinjerski Outback Tavern .571 32 56 19 18 .625 20 32 .500 12 24
Jake Vallejo ATS .571 4 7 2 1 .571 4 7 .000 0 0
Joe Knutson T2 Lawncare .576 19 33 12 13 .650 13 20 .462 6 13
Al Brandenburg Neumann Plumbing .577 15 26 7 7 .706 12 17 .333 3 9
Kyle Ferrington Claws and Paws .579 11 19 6 7 .538 7 13 .667 4 6
Ed Hall Landmark #1 .600 15 25 8 6 .688 11 16 .444 4 9
Tyler Zocher Zondlo's Bar LLC .600 33 55 13 11 .545 24 44 .818 9 11
Phil Cain Milwaukee Hitters .600 9 15 1 3 .667 6 9 .500 3 6
Jim Albright Yahr Oil Co .603 35 58 21 20 .614 27 44 .571 8 14
Brian Tolzman Pioneer Bowl .609 14 23 10 7 .647 11 17 .500 3 6
Dale Zubke Lemke Motorsports 1 .619 13 21 7 9 .714 10 14 .429 3 7
Jared Kuhfuss Pioneer Bowl .652 15 23 7 11 .769 10 13 .500 5 10
Brent Radloff Landmark 4 .654 17 26 9 4 .667 14 21 .600 3 5
Chris Prissel V&M Bar .714 5 7 1 0 .714 5 7 .000 0 0
Roman Kleiman Outback Tavern .750 3 4 1 1 .667 2 3 1.000 1 1
Al Dirkus V&M Bar .750 3 4 0 0 1.000 3 3 .000 0 1
Totals   .327 8395 25635 3975 3975 .322 5908 18344 .338 2435 7213